Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Майбутні пенсіонери матимуть гідну пенсію – Олена Шуляк

  • 12925
Майбутні пенсіонери матимуть гідну пенсію – Олена Шуляк

«Слуга Народу» виконає передвиборчу обіцянку та запровадить другий рівень пенсійного забезпечення. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«У нашій передвиборчій програмі ця реформа має назву «друга пенсія», вона стосується обов’язкового накопичувального пенсійного страхування. Це додаткова пенсія до основної», – пояснила Шуляк.

За її словами, основна новація полягає в тому, що держава і роботодавець робитимуть відрахування на спеціальні рахунки, які потім будуть використані для виплати додаткової пенсії.

«Зараз є дуже багато міфів стосовно того, що ці гроші сплачуватимуть самі люди. Інколи опозиційні політики кажуть, що за рахунок цих відрахувань будуть збільшені податки для роботодавців. Все це неправда», – заявила очільниця партії «Слуга Народу».

Вона наголосила, що чинний нині відсоток відрахування на пенсійне забезпечення не зросте, просто частину цієї суми спрямують на накопичувальну пенсію – на персональні рахунки майбутніх пенсіонерів. Зі свого боку держава також направлятиме кошти із держбюджету на ці рахунки.

«Для того, щоб майбутні пенсіонери були забезпечені гідною пенсією, цю реформу потрібно робити просто зараз», – сказала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy