Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марина Бардіна: Запровадження економпаспорта сприятиме розвитку політики рівності в Україні

  • 11641
Марина Бардіна: Запровадження економпаспорта сприятиме розвитку політики рівності в Україні

Рух «Зе!Жінки» підтримує ініціативу Президента Володимира Зеленського запустити економічний паспорт і перераховувати кошти від рентної плати за користування надрами на персональні рахунки дітей. Це дозволить розвивати політику рівності в Україні.

Так вважає лідерка руху та народна депутатка від «Слуги Народу» Марина Бардіна.

«Ухвалення цього законопроєкту сприятиме розвитку політики рівності в Україні. Адже власний капітал надасть певну економічну незалежність і хлопцям, і дівчатам. З повноліттям українці отримають стартовий капітал та самостійно оберуть, на що його витрачати: навчатися, започаткувати власну справу, інвестувати кошти тощо», – сказала вона.

Марина Бардіна переконана, що президентська ініціатива покращить можливості розвитку української молоді, підвищить економічну свідомість та сприятиме економічній рівності хлопців і дівчат.

«Ідея створення Фонду майбутніх поколінь – важливий проєкт не тільки для батьків, а перш за все для дітей. Адже щороку на рахунок кожної дитини надходитиме 2 мінімальні заробітні плати. Кошти йтимуть від рентної плати за надра. Отже, після досягнення 18 років кожен українець матиме близько 600 тис. грн», – додала народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy