Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марина Бардіна: солідарність в парламенті дозволяє ухвалювати необхідні для жінок законопроєкти

  • 67
Марина Бардіна: солідарність в парламенті дозволяє ухвалювати необхідні для жінок законопроєкти

Сьогодні кількість жінок в українському парламенті більша, ніж будь-коли, що свідчить про збільшення можливостей впливати та ухвалювати необхідні для них рішення.

Про це в ефірі Українського Радіо сказала народна депутатка «Слуги Народу», співголова Міжфракційного об’єднання «Рівні можливості», заступниця голови Комітету зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Марина Бардіна.

«30 років Україна жила за правилами, встановленими чоловіками. Більшість законопроєктів пропонувалися, розроблялися і голосувалися чоловіками, оскільки вони завжди були у більшості. Нещодавно ми змінили закон про відпустку для жінок у зв’язку з вагітністю і пологами. На його прикладі можна побачити, як чоловіки вирішували, коли жінка має йти у декрет, коли з нього виходити», – зазначила Марина Бардіна.

Народна депутатка наголосила, що солідарність у Верховній Раді дозволяє ухвалювати необхідні для жінок законопроєкти.

«Мені здається, що сьогодні така солідарність існує не лише у житті парламенту, а й в бізнесі, соціальній сфері. Сьогодні жінки єднаються і відвойовують більший вплив у суспільстві. Жінки в Україні – це більш ніж половина суспільства. Вони боронять нас в Збройних силах України, вони завойовують призові місця у спортивних змаганнях, жінки в дипломатії сьогодні дуже важливі та видимі. Президент щовечора звертається до українців і українок, підкреслюючи важливість ролі жіноцтва в Україні», – наголосила Марина Бардіна.

Співголова Міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» відзначила суспільний прогрес у сприйнятті ролі жінок.

«Сьогодні чоловіки не сприймають жінку конкуренткою, а жінки сприймають рівність як норму. Це про соціальну справедливість та базову потребу кожної людини бути реалізованою у будь-якій сфері. Не може жінка, яка прагне захищати Україну, бути обмеженою у війську чи зробити кар’єру», – зауважила Марина Бардіна.

Також народна депутатка відзначила підтримку з боку колег-чоловіків у парламенті у реалізації ініціатив жінок-депутаток.

«Маємо в порядку денному законопроєкти, які стосуються прав жінок. Документи ухвалюються більшістю. Мені хотілося б, щоб в кожній сфері чоловіки були такими ж. Це стосуються і роботодавці, бо жінки подекуди жінки зазначають дискримінації на робочих місцях. Наступний крок, не лише усвідомлення чоловіками рівності, а того, що ми всі батьки, і важливо комфортно поєднувати роботу з відповідальністю з виховання дитини», – резюмувала Марина Бардіна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy