Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марина Бардіна розповіла, що робить парламент для реалізації угоди з ЄС

  • 5163
Марина Бардіна розповіла, що робить парламент для реалізації угоди з ЄС

За останній рік парламент ухвалив низку законопроєктних ініціатив щодо реалізації угоди з ЄС.

Про це розповіла заступниця голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, народна депутатка від «Слуги Народу» Марина Бардіна під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Міжнародна політика».

Зокрема це стосується змін транспортного законодавства, а саме про внутрішні водні шляхи, і законодавства щодо роботи українсько-європейської митниці, також про оборонні закупівлі, розвідку, реформу СБУ, ухвалену в першому читанні, судову реформу щодо запуску ВККС. Вже ухвалені законодавчі ініціативи щодо стандартів у дитячому харчуванні.

Окрім того, як зауважила Марина Бардіна, збільшення квот на українську продукцію, угода про спільний авіаційний простір, лібералізація митних процедур – все це про те, що українська влада працює ефективно. Спільно з Президентом, урядом, парламентом прагнемо рухатися до реалізації угоди та демонструємо результати.

«Угода про асоціацію для парламенту – це, в першу чергу, законопроєктні межі, в яких прагнемо рухатися. Ми усвідомлюємо для себе очікуваний результат, передбачуваний угодою і, відповідно, розуміємо, що маємо розробляти і підтримувати законопроєкти, щоб рухатися до цього результату. Те, що Україна перебуває на етапі перегляду і модернізації угоди в різних частинах, є позитивним показником правильності руху», – сказала вона.

За словами народної депутатки, зараз у парламенті не лише монобільшість, готова підтримувати законопроєктну діяльність щодо угоди про асоціацію, а парламентська більшість, коли різні фракції парламенту, в тому числі опозиційні, готові підтримувати і працювати над таким законодавством.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy