Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марина Бардіна про зустріч Люблінського трикутника: Президент вибудовує сильну міжнародну політику

  • 6298
Марина Бардіна про зустріч Люблінського трикутника: Президент вибудовує сильну міжнародну політику

Наша держава збільшує можливості до регіонального лідерства та добросусідських партнерських відносин із низкою країн, адже Президент Володимир Зеленський вибудовує неймовірно сильну міжнародну політику.

Про це заявила народна депутатка від «Слуги Народу» Марина Бардіна, коментуючи першу зустріч у форматі Люблінського трикутника на рівні президентів України, Польщі та Литви.

«Показово, що зустріч відбулась саме в Україні. Президенти обговорили міграційну кризу в Білорусі, ризики військової ескалації з боку Росії та українські пропозиції до мирного врегулювання. Президенти наголосили на спільних зусиллях із запобігання подальшій військовій інтервенції Росії та важливості недопущення запуску Північного потоку-2», – розповіла вона.

Окрім того, на рівні глав держав була підтверджена підтримка членства України в ЄС і НАТО.

«Важливо, що Польща і Литва разом з нами продовжують закликати до посилення економічних заходів протидії агресії Росії: санкції повинні діяти превентивно, а не після ескалації та її негативних наслідків. Неймовірно позитивно, що Україна розвиває та посилює ці відносини добросусідства», – підсумувала Марина Бардіна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy