Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марина Бардіна: Перелік спеціальностей для військового обліку жінок треба переглянути

  • 9532
Марина Бардіна: Перелік спеціальностей для військового обліку жінок треба переглянути

Політична лідерка руху «Зе!Жінки», народна депутатка від «Слуги Народу» Марина Бардіна підтримує позицію Президента України про необхідність перегляду переліку спеціальностей та професій, споріднених з відповідною військово-обліковою спеціальністю. Згідно з цією пропозицією жінок беруть на військовий облік військовозобов’язаних.

«Оскільки запропонована раніше зміна щодо військового обліку жінок є суспільно резонансною, їй мають передувати інформаційні кампанії з роз’яснення, що саме це означатиме для жінок, яких дій слід вживати, куди звертатися, аби стати на облік», – сказала Марина Бардіна.

Лідерка руху «Зе!Жінки» вважає, що першочергово для жінок, які вже обрали проходження служби в українській армії, мають бути покращені умови служби. А їхні права та можливості, зокрема кар’єрні, повинні бути урівняні з тими, що мають чоловіки на службі.

«Такі зміни зокрема відображені у законопроєкті №5713 про проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях. Його парламент має розглянути цього року. Лише після досягнення належних умов для жінок на службі в українській армії можемо говорити про наступні кроки», – наголосила вона.

Марина Бардіна зазначила, що зараз раціонально скоротити перелік професій, опанувавши які, жінки ставатимуть на військовий облік. Команда Міноборони вже ініціювала цифровізацію цього процесу, аби громадянки не витрачали час на зайву бюрократію.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy