Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марія Мезенцева: Велика Британія продовжуватиме різку і пряму політику щодо росії та підтримку України у цій війні

  • 434
Марія Мезенцева: Велика Британія продовжуватиме різку і пряму політику щодо росії та підтримку України у цій війні

Україна ніколи не забуде вкладу Бориса Джонсона у нашу перемогу. Але навіть попри його відставку, Уряд Великої Британії як основна владна інституція продовжуватиме різку і пряму політику щодо росії та підтримку України у цій війні.

Про це заявила керівниця постійної делегації в ПАРЄ, народна депутатка від «Слуги Народу» Марія Мезенцева.

«Україна ніколи не забуде вкладу Бориса Джонсона у нашу перемогу, але ми повинні розуміти, що найголовніше – це не підтримка України окремою людиною, а інституційна підтримка. Голова британського уряду, і сам Уряд як основна владна інституція буде продовжувати різку і пряму політику щодо росії та підтримки України у цій війні», – наголосила вона.

Марія Мезенцева подякувала Борису Джонсону за допомогу Україні. Депутатка нагадала, що саме британський прем’єр-міністр двічі здійснив візит до Києва, де пообіцяв президенту Володимиру Зеленському та українському народу зброю, гроші та непохитну дипломатичну підтримку.

«В березні 2022 року ми зустрічались з паном Джонсоном, і тоді ми обговорили потреби в амуніції солдат, волонтерів і медиків – всіх, хто зараз працює задля перемоги. Також торкнулися питання потенційної допомоги професійних психологів саме на рівні роботи з психологічними травмами і ПТСР, роботи з жертвами сексуального насильства. І ми отримали дуже сильний і ефективний фідбек від Британії», – додала Марія Мезенцева.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy