Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марія Мезенцева: Угода про спільний авіапростір з ЄС збільшить пасажиропотік і покращить інфраструктуру

  • 10460
  • 2
Марія Мезенцева: Угода про спільний авіапростір з ЄС збільшить пасажиропотік і покращить інфраструктуру

Ініційована Президентом програма «Велике будівництво» сприятиме реалізації Угоди про спільний авіапростір України з ЄС. Це дозволить збільшити пасажиропотік і ще більше покращить транспортну інфраструктуру.

Про це сказала народна депутатка від «Слуги Народу» Марія Мезенцева, коментуючи підписання угоди під час саміту Україна-ЄС.

«Керівництво держави ставить перед собою конкретну ціль – до 2025 року ринок внутрішніх авіаперевезень має зрости до 4 мільйонів пасажирів на рік і до 5 тисяч тонн вантажів на рік. Угода про відкрите небо з ЄС лише сприятиме досягненню такої цілі, але більшість домашнього завдання – це наші з вами зусилля, і Президент чітко розуміє важливість інфраструктурних проєктів, без яких дана угода залишиться без практичної реалізації», – пояснила вона.

Власне наразі в активній фазі розвитку перебувають 10 аеропортів України, зазначає Марія Мезенцева. Так, найближчим часом буде відкрита нова злітно-посадкова смуга в аеропорту Одеси, запущено реконструкцію аеропорту «Вінниця», який потрапив до переліку об’єктів програми «Велике будівництво» з розбудови регіональних авіахабів. Планується, що за кілька років у невеликих українських містах додатково з’явиться 16 аеропортів, швидкими темпами почав будуватися Міжнародний аеропорт «Дніпро». Крім того, нарешті відкрилося авіасполучення з аеропортами Ужгорода, Чернівців, Кривого Рогу, додає народна депутатка.

«Ми починаємо реконструкцію злітно-посадкових смуг у багатьох регіональних аеропортах. Адже розуміємо, що це дуже важливо. По-перше, люди матимуть змогу швидко дістатися до Києва. По-друге, відлітати з Києва на міжнародних рейсах. І є домовленість з авіакомпаніями, щоб рейси сполучалися. І третє – ми запускаємо з декількома авіакомпаніями міжнародні рейси з цих регіональних аеропортів», – зауважила Марія Мезенцева.

Вона також звернула увагу на те, що угода знімає ринкові обмеження України та прив’язує її до внутрішнього авіаційного ринку ЄС завдяки впровадженню авіаційних стандартів та правил Євросоюзу.

«Подібно до угоди про асоціацію, одна з головних ідей САП – це впровадження в Україні норм і стандартів Євросоюзу в авіації. Це стосується зокрема безпеки польотів, управління повітряного руху, захисту довкілля. У підсумку, наприклад, права українських споживачів захищатимуться так само, як і в ЄС. В межах Спільного авіаційного простору (САП) зменшиться адміністративне навантаження на українські авіакомпанії, а про польоти до ЄС, про маршрути, частоту рейсів і слоти вони домовлятимуться за тією ж процедурою, як це робить будь-який перевізник з Євросоюзу. Також ця угода однозначно вплине на демонополізацію ринку, а також на зниження цін на авіаквитки. Тому візовий безвіз плюс авіабезвіз означає зростання економіки нашої держави, оскільки це поєднує бізнес та культуру, створює сталі зв’язки між ЄС та Україною, зближує нас з європейською сім’єю», – сказала представниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Катя Кот
Катя Кот
2 роки тому

Серед населення статистика партії ,,Слуга народу,, 90% 👍🏼.

Останнє редагування 2 роки тому від Катя Кот
Руслан
Руслан
2 роки тому

Добре, Ви молодці!!!

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy