Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марія Мезенцева: Сьогодні та завтра ПАРЄ розгляне санкції проти РФ

  • 5886
Марія Мезенцева: Сьогодні та завтра ПАРЄ розгляне санкції проти РФ

24 та 25 лютого ПАРЄ буде розглядати надзвичайні рішення – йдеться про анулювання повноваження та можливе призупинення членства РФ в Асамблеї.

Про це повідомила голова української делегації в ПАРЄ Марія Мезенцева.

«Реакція Ради Європи буде відтепер рішуча і жорстка! За добу ми зібрали більше 70 підписів з 21 країни, щоб анулювати повноваження Російської Федерації в ПАРЄ. Як Постійна делегація ми повідомляємо, що ведеться і на парламентському, і на урядовому рівнях робота про виключення Росії з Ради Європи, більше терпіти та потурати агресору неможливо», – наголосила вона.

Окрім того, Марія Мезенцева зазначила, що президент ПАРЄ Тіні Кокс виступив з жорсткою заявою – закликав Російську Федерацію негайно припинити військові дії та вивести свої сили з України. Скликав термінове засідання Спільного комітету між Комітетом міністрів та Парламентською асамблеєю Ради Європи, щоб координувати нашу узгоджену реакцію на цю безпрецедентну кризу в Європі. Також запропонував Бюро Асамблеї прискорити в часі другу сесію Асамблеї з метою негайного вирішення ситуації та її наслідків.

«На жаль, тільки зараз ми отримуємо чіткі жорсткі меседжі – формуємо європейську суспільну думку – вони вражені і наші союзники з нами», – підсумувала голова делегації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy