Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марія Мезенцева: росію виключили з міжнародного правозахисного «клубу»

  • 1093
Марія Мезенцева: росію виключили з міжнародного правозахисного «клубу»

Після виключення росії з Ради Європи, яка займається захистом прав людини на європейському рівні, країну-агресора виключили ще й із глобального, міжнародного правозахисного «клубу».

Про це сказала керівниця постійної делагації в ПАРЄ, народна депутатка від «Слуги Народу» Марія Мезенцева, коментуючи рішення Генасамблеї ООН про призупинення роботи рф у Раді ООН із прав людини через грубі та систематичні порушення прав людини в Україні російською армією.

«Росія мала повноваження до 2023 року, призупинення її прав вступило негайно. Це означає, що допоки Генеральна Асамблея не поновить її права, Росія не зможе бути обрана до цієї Ради знову», – додала депутатка.

Марія Мезенцева пояснила, що основне завдання Ради ООН з прав людини — це проведення всеосяжних періодичних оглядів та виконання кожною державою її зобов’язань у сфері прав людини, які забезпечують універсальність і однакове ставлення до всіх держав, тобто універсальні періодичні огляди (УПО).

Усього рішення про призупинення роботи рф у Раді ООН з прав людини підтримали 93 країни. Крім РФ, це рішення не підтримали Алжир, Білорусь, ПАР, Китай, Киргизстан, Нікарагуа, Габон, Лаос, Конго, Куба, Малі, Іран, Сирія, Казахстан, Ефіопія, Еритрея, Болівія, Бурунді і Північна Корея.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy