Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марія Мезенцева про питання Криму та ОРДЛО на перемовинах: Торг українською територією неможливий

  • 1104
Марія Мезенцева про питання Криму та ОРДЛО на перемовинах: Торг українською територією неможливий

Рішення про обговорення майбутнього статусу Криму впродовж 15 років є оптимальним в нинішній ситуації. По-перше, воно не передбачає воєнних дій, де каменем спотикання є Крим, а по-друге, воно не передбачає і визнання Україною незаконної окупації й анексії Криму.

Про це заявила народна депутатка «Слуги Народу» Марія Мезенцева.

За її словами, на жодні компроміси з питань незалежності, суверенітету і територіальної цілісності українська влада не пішла.

«РФ визнає фактом участі в таких перемовинах, що АР Крим є тимчасово окупованою територією, статус якої оскаржується учасниками перемовин, але наша позиція підсилюється тим, що ніхто у світі не визнав Крим російським, а на рівні ООН зафіксовано, що міжнародно визнаними кордонами України є в т.ч. АР Крим», – сказала Марія Мезенцева.

Водночас вона зауважила, що це не остаточне вирішення питання, наша позиція може бути модифікована під впливом подальших обставин.

«Але ми повинні розуміти, що росія перетворила АР Крим за 8 років на військову базу, порохову діжу. І звільнити її військовим шляхом – означає величезні жертви серед наших найкращих героїв. Не забуваємо, що санкції ніхто знімати не буде, і Крим теж страждає від них. Додамо ще до цього неможливість розвитку Криму без материка, тобто України і отримаємо те, що Крим і так повернеться до складу України незабаром, точно менше за 15 років», – переконана Марія Мезенцева.

Окрім того, народна депутатка розповіла, що питання Криму та ОРДЛО будуть обговорювати перш за все президенти Росії та України під час зустрічі.

“Сьогодні росіяни вперше заявили, що така зустріч можлива і ми відмічаємо цю зміну риторики, яка відбулась саме завдяки нашим ЗСУ. Це тільки перший крок і те, що ми побачили сьогодні – це не погодження мирного договору, а певні орієнтири, напрацьовані робочими групами, які були запропоновані сторонами. Саме сьогоднішня зустріч зафіксувала перехід вже до більш предметних обговорень спірних питань», – підсумувала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy