Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марія Мезенцева подякувала Президентському комітету ПАРЄ за підтримку виключення росії з Ради Європи

  • 720
Марія Мезенцева подякувала Президентському комітету ПАРЄ за підтримку виключення росії з Ради Європи

Президентський комітет ПАРЄ став драйвером рішення про виключення росії з Ради Європи за розв‘язання нею агресивної війни та повномасшатбного вторгнення на територію України 24 лютого 2022 року.

Про це повідомила під час зустрічі з членами Президентського Комітету у Львові керівниця Постійної делегації Марія Мезенцева.

Вона також повідомила, що Україна все зробила для відбору судді до ЄСПЛ і висловила сподівання що на цій сесії ми його отримаємо, так як це важливо в контексті юридичної боротьби з росією та укріплення прав людини.

«Ми сподіваємося, що на цій сесії отримаємо відповідне рішення, яке є необхідним кроком у контексті юридичної боротьби з росією та укріплення прав людини», – додала керівниця украінськоі делегації.

Крім того, Марія Мезенцева наголосила, шо резолюція щодо воєнних біженців з України є одним із важливих внесків Ради Європи у відбудову України і згадала про потребу вступу України до Банку Ради Європи. Саме зараз слід забезпечити підґрунтя для відновлення, підсумувала політик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy