Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марія Мезенцева: ПАРЄ підтримала вимогу негайного відведення військ від кордонів України

  • 6020
Марія Мезенцева: ПАРЄ підтримала вимогу негайного відведення військ від кордонів України

ПАРЄ підтримала вимогу до Росії якомога швидше відвести свої війська від українських кордонів і зупинити ескалацію воєнної напруги біля кордонів з Україною.

Відповідну поправку до резолюції про Оскарження повноважень делегації Російської Федерації подала українська делегація, повідомила голова делегації, народна депутатка «Слуги Народу» Марія Мезенцева.

За словами Марії Мезенцевої, українська делегація брала активну участь в обговоренні, в подачі поправок та участі в засіданнях комітетів.

«Ми подали всього 17 поправок до тексту резолюції, відповідно до яких запропонували посилення формулювання в бік засудження дій Росії, нагадали про невизнання анексії Криму і засудження дій РФ на Донбасі, засудили накопичення військ РФ біля кордонів з Україною і закликали зняти воєнну напругу, а також запропонували певні обмеження прав делегації РФ у разі ратифікації їхніх повноважень», – повідомила вона.

Українська делегація чітко надала всі аргументи щодо «діалогу» з РФ та звернула увагу на кричущі порушення нею фундаментальних принципів Ради Європи (стаття 3 Статуту). Всі поправки, що подавались українською делегацією чи у співавторстві з колегами з Балтік+ про обмеження прав росіян в ПАРЄ, були відхилені залою, додала голова української делегації.

Україна також домоглась
засудження Асамблеєю ескалації напруженості, яка загрожує безпеці в Європі, і нарощування Росією своїх військ уздовж кордону з Україною».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy