Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марія Мезенцева: Ми створюємо гідні умови для працівників Офісу Кримської платформи

  • 5381
Марія Мезенцева: Ми створюємо гідні умови для працівників Офісу Кримської платформи

Держава створює гідні умови для працівників Офісу забезпечення Кримської платформи на базі Представництва Президента України в АР Крим, прирівнявши їхні зарплати до вищого рангу держслужбовців.

Про це сказала народна депутатка від «Слуги Народу», голова української делегації в ПАРЄ Марія Мезенцева.

«Ухваливши законопроєкт №5867, ми допоможемо працівникам отримувати зарплату як держслужбовцям. Це дозволить залучати гарних спеціалістів до роботи над Кримською платформою. Ми зможемо посилити інституційну спроможність представництва та формувати кваліфікований кадровий склад офісу», – зауважила вона.

Вже сьогодні офіс зосереджується на практичній роботі та координації зусиль з конкретних питань. І створення Офісу Кримської платформи, а далі – умов для її нормального функціонування, сприятиме якісній комунікації органів державної влади України, іноземних партнерів, організацій та громадян України з Криму, зазначила вона.

Серед завдань офісу – надання експертної, консультаційної, інформаційної та іншої підтримки з реалізації проєктів та заходів в межах діяльності Кримської платформи.

Також функціонуватиме «Кримський хаб» в Києві, щоб поєднувати зусилля різних переміщених кримських органів влади, проводити спільні прийоми громадян, заходи з теми деокупації та реінтеграції Криму, координації з представниками Експертної мережі.

«Відкриття Офісу Кримської платформи – це новий етап роботи над тим, щоб тема Криму не зникла з міжнародного порядку денного, а навпаки вийшла на новий рівень», – підсумувала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy