Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марія Мезенцева: Австрія підтримує кандидатство України в ЄС

  • 576
Марія Мезенцева: Австрія підтримує кандидатство України в ЄС

Австрія не має наміру блокувати статус України як кандидата в ЄС, а навпаки – підтримує це рішення.

Про це йшлося під час зустрічі української делегації зі спікером Австрійського парламенту, з депутатами всіх партій, головою делегації Австрії в ПАРЄ, головою групи дружби з Україною, підкомітетом з питань ЄС.

За словами народної депутатки «Слуги Народу» Марії Мезенцевої, українська сторона надала аргументи щодо того, які можливості в сфері відновлюваної енергетики має наша держава, яка на 4-й день війни змогла приєднатися до енергоринку ЄС, і зараз експортує електроенергію в ЄС після 48-годинного тесту. До того ж зняті торговельні бар’єри, додала вона.

«Усі країни, які відповідають критеріям – заслуговують отримати кандидатство. А далі справа за технікою», – зауважила політик.
Як зазначила Марія Мезенцева, Угода про Асоціацію виконана на >63%.

«Євроінтеграція – це про кожен день нашого життя. Від якості води, яку ми п’ємо, до цифрової демократії. Список нескінченний. Але підтримка людей Австрії вражає, євро барометр це доводить. Кандидатство України широко підтримує громадська думка. Всі країни, які відповідають критеріям – заслуговують отримати кандидатство. А далі справа за технікою», – переконана народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy