Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Мар’яна Безугла: Завдання держави – дати цивільним законні можливості боротися проти агресора

  • 5746
Мар’яна Безугла: Завдання держави – дати цивільним законні можливості боротися проти агресора

Остаточне ухвалення законопроєкту №5557 про основи національного спротиву надасть законні можливості цивільним українцям боротися проти агресора. На цьому наголосила заступниця голови Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла.

«Цивільні громадяни не повинні боятися, що проти них відкриватимуть кримінальне провадження, якщо захочуть об’єднатися та дати відсіч окупантові у разі загрози. Також вони під час виконання завдань повинні отримувати такі ж гарантії, як і військовослужбовці. Все це вирішує законопроєкт про національний спротив», – заявила вона.

За її словами, тисячі українців не на словах, а на діях бажають боротися проти агресора, не вступаючи при цьому до лав ЗСУ. І завдання держави – давати учасникам тероборони відповідні навички та можливості.

«Якщо Росія посилить агресію, завдяки територіальній обороні Україна матиме додаткові можливості протистояти ворогові. Це важливо, зважаючи на значну різницю у чисельності української та російської армій», – сказала вона.

Мар’яна Безугла нагадала, що система територіальної оборони була і раніше. Але в умовах гібридної війни її організацію потрібно удосконалити з урахування досвіду країн-членів НАТО.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy