Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Мар’яна Безугла розповіла, як проходитиме загальна мобілізація

  • 9442
Мар’яна Безугла розповіла, як проходитиме загальна мобілізація

Згідно з планом, загальна мобілізація проводиться протягом 90 діб в усіх областях України, окрім тимчасово окупованого Криму. Про це розповіла заступниця голови парламентського Комітету з питань нацбезпеки та оборони Мар’яна Безугла, коментуючи ухвалення 3 березня парламентом законопроєкту №7113 щодо затвердження Указу Президента про загальну мобілізацію.

«Призов військовозобов’язаних, резервістів та залучення транспортних засобів для забезпечення потреб армії буде здійснено в необхідних обсягах. Генштаб уже визначив черговість та обсяги призову військовозобов’язаних, резервістів та транспортних засобів національної економіки в межах загального строку мобілізації», – зазначила вона.

Фінансування загальної мобілізації забезпечить уряд, а СБУ – проводить контррозвідку.

«Місцева влада, бізнес, а також територіальні центри комплектування та соціальної підтримки організовують низку процесів. Йдеться, наприклад, про своєчасне оповіщення, прибуття призовників та техніки на збірні пункти, у військові частини. Також безпосередній призов військовозобов’язаних та резервістів, їхня доставка до установ армії. Крім того відповідно до мобілізаційних планів, виділяються в тимчасове користування будівлі, земля, транспорт, надаються необхідні послуги», – розповіла заступниця голови парламентського Комітету з питань нацбезпеки та оборони.

Мар’яна Безугла додала, що з-поміж іншого голови ОДА мають на всіх рівнях організовує роботу медкомісій.

Нагадаємо, рішення про загальну мобілізацію своїм указом ухвалює Президент України й затверджується Верховною Радою України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy