Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Мар’яна Безугла: Реформа СБУ дозволить зменшити тиск на бізнес

  • 1489
Мар’яна Безугла: Реформа СБУ дозволить зменшити тиск на бізнес

СБУ не займатиметься невластивими функціями – розслідуванням економічних злочинів. А відтак тиск на бізнес шляхом відкриття чи закриття справ знизиться.

Про це заявила народна депутатка від «Слуги Народу», співавторка законопроєкту про СБУ Мар’яна Безугла, коментуючи його ухвалення парламентом у першому читанні.

Вона пояснила, що відтепер у фокусі уваги нової спецслужби не приватні підприємці і представники бізнесу, а державні службовці, судді, прокурори та представники гілок влади. Тобто ті, хто визначає державну політику, має на неї вплив та становить розвідувальний інтерес для іноземних спецслужб.

«Нарешті Україна розпочинає реальну, а не фасадну реформу СБУ, яка взагалі-то була побудована ще за радянським зразком. Серед головних змін – нова архітектура української спецслужби», – сказала Мар’яна Безугла.

По-перше, зазначає політик, пріоритетними напрямами роботи СБУ стануть контррозвідка, боротьба з тероризмом, захист національної державності та конституційного ладу. По-друге, реформа звужує підслідність органу – замість невластивих функцій розслідування економічних злочинів вони займатимуться злочинами проти основ національної безпеки, тероризму, проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку. По-третє, тепер служба оперативно реагуватиме на будь-які виклики.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy