Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Мар’яна Безугла: Комітет з нацбезпеки вперше заслухав сформоване розвідспівтовариство

  • 9855
Мар’яна Безугла: Комітет з нацбезпеки вперше заслухав сформоване розвідспівтовариство

2 лютого відбулося засідання Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Комітет заслухав інформацію керівників Служби зовнішньої розвідки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Управління розвідки Адміністрації Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України про поточну безпекову ситуацію в Україні.

Засідання проводилося в закритому режимі.

«Заслухали на закритому засіданні комітету розвідспівтовариство щодо безпекової ситуації: особисто керівників розвідувальних органів та голову СБУ. Картина подій і ризиків «цілком таємно» 360°. Голові СБУ також поставили низку інших запитань. Це вперше Комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки здійснює такий повний захід парламентського нагляду за створеним відповідно до нового закону про розвідку і вже функціонально спроможним розвідувальним співтовариством – «співдружністю» українських спецслужб», – розповіла заступниця голови комітету Мар’яна Безугла.

За результатами звіту Мар’яна Безугла позитивно відзначила роботу розвідспівтовариства в нинішніх надекстрамальних умовах.

«Можу сказати, робота усіх приємно вразила, в тому числі й СБУ, а особливо, беручи до уваги, що розвідспівтовариство зараз діє в надекстремальних умовах та надпріоритетне для підтримки прийняття рішень у складній ситуації з намірами РФ. СБУ ще не зовсім спецслужба, проте вже основними напрямками підзвітної діяльності є контррозвідка та антитерористична робота. Зокрема, крім І. Баканова, на заслуховуванні був присутній профільний заступник з даних питань, який є першим заступником голови, С.Андрущенко», – сказала вона.

Крім того, комітет продовжив розгляд проєкту зведеного трирічного плану закупівель товарів, робіт.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy