Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Мандруємо на Схід: топ-5 напрямків для подорожей по Запорізькому мосту

Мандруємо на Схід: топ-5 напрямків для подорожей по Запорізькому мосту

22 січня на День Соборності було відкрито рух на Запорізькому вантовому мосту через Дніпро. Мешканці Центральної та Західної України можуть проїхати по ньому, аби відвідати щонайменше п’ять цікавих туристичних магнітів на Сході. І водночас – побачити результати програм «Велике будівництво» та «Велика реставрація».

1. Хортиця

Найбільший острів на Дніпрі відомий завдяки Запорізькій Січі. Але тут можна побачити набагато більше: від стародавніх язичницьких святилищ до знаменитого Дніпрогесу. До програми «Велика реставрація» включені: Музей історії козацтва, Курган Єдності, Козацьке Коло та інші історичні об’єкти на острові.

2. Гуляйполе

Містечко посеред південних степів сотню років тому прославив анархіст Нестор Махно. Тут можна побачити його знамениту тачанку, також у місті збереглися старовинні будинки, що пам’ятають часи махновських повстань. До програми «Велике будівництво» включено дорогу Т-04-01 Дніпро – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь.

3. Василівка

Садиба Попова кінця XIX століття – одна з найцікавіших архітектурних пам’яток Східної України. Збереглися цегляний замок, стайні та оглядова вежа. Також у місті є мінізоопарк, де допомагають хворим тваринам. Через Василівку проходить міжнародна автотраса М-18 Харків – Сімферополь, включена до програми «Велике будівництво».

4. Бердянськ

Зазвичай сюди їдуть влітку – на море, в аквапарк, на лікувальні грязі. Але і взимку можна прогулятися тихими вуличками і зробити селфі з цікавими пам’ятниками: сантехніку Міші, бичку-годувальнику, Остапу Бендеру і Шурі Балаганову. Дорогу Н-30 Василівка – Бердянськ включено до «Великого будівництва» – і вже повністю відремонтовано.

5. Маріуполь

Колись у це приазовське індустріальне та портове місто їздили хіба що у відрядження. Та часи змінилися, і зараз Маріуполь відомий не лише заводами, а й фестивалями, серед яких – музичний MRPL City Festival, кулінарний Goby Fest, мистецький ГогольFest. Через місто проходить траса М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, один з наймасштабніших проєктів програми «Велике будівництво».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Володимир
Володимир
2 роки тому

А ще ,можна відвідати Асканія Нова, гарячі джерела та рожеве озеро у Генічеську

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy