Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Максим Ткаченко: Працюємо над розв’язанням проблеми з житлом для переселенців

  • 2618
Максим Ткаченко: Працюємо над розв’язанням проблеми з житлом для переселенців

Одна з найактуальніших проблем, з якою переселенці звертаються до депутатів, – це житло. Втім у парламенті вже намагаються її розв’язати. Про це заявив заступник голови фракції «Слуга Народу», перший заступник голови Комітету ВР з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Максим Ткаченко.

«Зі співробітниками БФ «За Луганщину», засновником якого я є, ми організували п’ятиденний тур Україною для допомоги переселенцям. Ми проїхали всю країну від Ужгорода та Мукачевого до Дніпра та Кропивницького – 14 міст, гуманітарні набори отримали 3290 сімей, а на зустрічах загалом було 5 тис. людей. І всі кажуть, що проблема номер один – це житло», – розповідає Ткаченко.

Перш за все, переселенцям, багато з яких втратили майже все, важко сплачувати оренду житла. А вона нині сягає 400-500 доларів на місяць, на Закарпатті помешкання менш ніж за 500 доларів взагалі не знайти. Водночас рієлтори за посередництво беруть вже 100% від суми договору.

«Ми говорили про те, що є багато відомчого профспілкового житла. У 90-ті роки воно було незаконно приватизоване, але зараз треба розв’язувати цю проблему та надати житло біженцям. Крім того, необхідно скасувати плату за проживання переселенців у житловому фонді, який належить державі. У парламенті вже зареєстрований відповідний законопроєкт», – повідомив заступник голови фракції «Слуга Народу».

Він запевнив, що держава за будь-яких обставин підтримуватиме всіх переселенців, як це робили 8 років поспіль з українцями, які виїжджали з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy