Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Максим Ткаченко: До кінця року очікується збільшення у 2-3 рази кількості місць для тимчасового розміщення ВПО

  • 72
Максим Ткаченко: До кінця року очікується збільшення у 2-3 рази кількості місць для тимчасового розміщення ВПО

Місцева влада разом із робочою групою ТСК з питань житла для ВПО та представниками Кабміну проводить велику інвентаризацію для того, щоб виявити й відкрити максимальну кількість місць тимчасового проживання ВПО, включаючи категорію маломобільних людей. Про це розповів народний депутат «Слуги Народу», голова робочої групи ТСК з питань житла для ВПО Максим Ткаченко.

«Сподіваюся, до кінця року ми у 2-3 рази збільшимо кількість місць проживання для ВПО. Наразі найбільш підготовленою для проживання маломобільних переселенців виявилася Дніпропетровщина, у Черкасах ведеться значна робота в цьому напрямку, особливо у Смілі на Черкащині міська влада опрацьовує це питання, також гарно підготувалася Івано-Франківська область і Волинь», – зазначив Максим Ткаченко.

За словами народного депутата, у першу чергу інвентаризують гуртожитки закладів вищої освіти, яких по всій країні досить багато.

«Аудит відділи працюють над оптимізацією розміщення студентів, що дозволить звільнити місця для ВПО. Також є багато різних пансіонатів, баз відпочинку, колишніх дитячих таборів, які зараз не працюють. Спрямовуємо зусилля на те, щоб їх відновити. Також оглядаємо будівлі комунальних закладів. Наприклад, у Черкасах ми відвідали з міським головою декілька колишніх садочків, які вже переобладнали під проживання ВПО. Одна з будівель призначена саме для маломобільних людей», – повідомив Максим Ткаченко.

Він додав, що фінансування ремонтів та облаштування місць беруть на себе місцева влада й міжнародні партнери, благодійні організації та донори.

Нагадаємо, парламентська тимчасова спеціальна комісія з питань захисту ВПО підготувала законопроєкт щодо інвентаризації нерухомості та створення інтерактивної карти доступного житла для тимчасового розміщення ВПО.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy