Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Максим Козицький: Львівщина - гуманітарний тил країни

  • 932
Максим Козицький:  Львівщина - гуманітарний тил країни

За місяць війни Львівщина стала потужним гуманітарним тилом країни, який забезпечує житлом тимчасово переселених людей, збирає тисячі тонн допомоги з усього світу та скеровує її у зони бойових дій. 

Також регіон приймає підприємства, які змушені переїжджати у безпечне місце, відновлює роботу місцевого бізнесу, готується до посівної кампанії та шукає потенційних міжнародних інвесторів навіть в умовах війни, аби наповнювати бюджет країни. 

«Поки наші воїни роблять надможливе, щоб стримувати навалу, а на багатьох фронтах уже йдуть у контрнаступ, Львівщині випала місія стати міцним тилом», – коментує голова Львівської ОВА, очільник обласної організації «Слуги Народу» Максим Козицький. 

За місяць Львівщина надала прихисток 231 тисячі вимушених переселенців (лише за офіційними даними). В області знайшли прихисток більше ніж 600 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які приїхали із зони бойових дій.

Спільними зусиллями рестораторів і торговельних мереж приготували 1 мільйон 300 тисяч порцій їжі для вимушених переселенців. 

480 фурами та машинами з Європи привезли близько 50 тисяч тонн гуманітарної допомоги. 

«З інших регіонів України на Львівщину переїхали 26 підприємств. Загалом ми отримали уже 205 заявок на релокацію, – коментує Максим Козицький. – Продовжуємо боротьбу. Поля для компромісів немає. Наш народ не зламати!»

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy