Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Максим Козицький очолив Львівський обласний осередок партії «Слуга Народу»

  • 3342
Максим Козицький очолив Львівський обласний осередок партії «Слуга Народу»

Львівську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив Максим Козицький, голова Львівської обласної адміністрації.

Львівську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив Максим Козицький, голова Львівської обласної адміністрації.

Рішення про призначення пана Козицького керівником Львівської обласної парторганізації ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердила Вища рада партії.

Максим Козицький, 39-річний львівський бізнесмен, керував енергетичною компанією в галузі зеленої енергетики (вітрові електростанції). Також очолював компанію з будівництва сонячних електростанцій, займався виробництвом електроенергії в Сокальському вітропарку. За підсумками І кварталу 2020 року тижневика «Деловая столица» Максим Козицький очолив рейтинг голів обласних державних адміністрацій, набравши найбільше балів за усіма критеріями. Львівщина також посіла друге місце з динаміки будівництва й увійшла до шістки найліпших за обсягами виготовленої будівельної продукції на душу населення.

Весною 2019 року Максим Козицький отримав премію «Людина року» в номінації «Підприємець року».

«Ми хочемо будувати сильні родини. А буде сильною, щасливою та багатою кожна українська сім’я, то й такою буде вся Україна. І для цього чиновники й політики повинні дійсно стати слугами свого народу. Вони повинні усвідомити, що їх наймає на роботу народ і платить їм за роботу гроші. Саме таке розуміння політичного процесу в партії «Слуга народу». Я спілкувався з Президентом, з лідерами партії й повністю поділяю їхнє бачення на розвиток країни: здоровий прагматизм, мінімум популізму, закон понад усе. І тому я ухвалив рішення влитися в партію «Слуга народу» й очолити процес її творення на Львівщині, як політик і державний діяч», — зазначає Козицький.

Членами ради Львівської обласної партійної організації стали Ростислав Тістик, Юрій Камельчук, Орест Саламаха, Святослав Юраш, Олег Паска, Володимир Мартинюк, Ірина Чех, Орест Чемерис і Юрій Холод.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко раніше підкреслював, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами й працюватимуть також і після місцевих виборів.

«Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок з громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!» — пояснив Олександр Корнієнко.

Крім Львівської обласної партійної організації, також відбулися конференції, під час яких призначили керівників Київської та Криворізької міських партійних організацій, а також керівників у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Нагадаємо, політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої нині входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії — український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними верствами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого й правого екстремізму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy