Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Маємо використовувати потенціал молоді для розвитку громад – Олеся Козяк

  • 151
Маємо використовувати потенціал молоді для розвитку громад – Олеся Козяк

Молодь відіграє значну роль у житті громад, реалізовуючи низку соціальних проєктів. Про це заявила лідерка руху «ЗеМолодіжки Кіровоградщини», членкиня Молодіжної ради Кіровоградщини Олеся Козяк під час Форуму регіональних лідерів Кіровоградщини.

«Ми живемо у час великих викликів, але також великих можливостей. Сьогодні молодь є рушійною силою позитивних змін, і ми повинні створювати умови, за яких її потенціал буде реалізовано на повну. Це наша відповідальність і наш шанс», – сказала лідерка ЗеМолодіжки Кіровоградщини.

Зокрема вона наголосила на важливості молодіжних ініціатив у підтримці військових.

«Молодь активно бере участь у волонтерських проектах, збирає допомогу, організовує акції та події для підтримки наших захисників. Це не лише демонструє нашу солідарність, але й виховує в нас почуття відповідальності та єдності», – зазначила Козяк.

Також, за її словами, молодіжні ініціативи мають значний вплив на розвиток громад. Вже є приклади успішної реалізації соціальних проєктів, екологічних ініціатив, соціальних стартапів.

Загалом у Кіровоградській області створено 37 молодіжних рад, які співпрацюють з місцевими органами влади, ініціюють та реалізовують різноманітні проєкти.

«Ініціативи – це лише перший крок. Наше завдання – перетворити ці ініціативи на стійкі, системні зміни», – підсумувала Козяк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy