Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Маємо унормувати роботу військових адміністрацій на деокупованих територіях – Олена Шуляк

  • 328
Маємо унормувати роботу військових адміністрацій на деокупованих територіях – Олена Шуляк

Сьогодні актуальне завдання – забезпечити максимум можливостей для місцевого самоврядування працювати в інтересах громад і територій паралельно із військовими адміністраціями. Про це заявила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Практика застосування чинної законодавчої бази в умовах реальної повномасштабної війни показала, що існує багато неузгодженостей, невизначеностей та суперечностей між різними галузями законодавства. Під час війни така ситуація є неприпустимою», – переконана Шуляк.

За її словами, актуальне завдання сьогодні – унормувати роботу військових адміністрацій, які запроваджуються на деокупованих територіях. Це передбачено у законопроєкті №8056.

«Наше завдання – забезпечити максимум можливостей для місцевого самоврядування працювати в інтересах громад і територій паралельно із військовими адміністраціями. Зокрема, ми пропонуємо врегулювати питання призначення місцевих голів очільниками військових адміністрацій та збереження за ними посад у разі тимчасового припинення повноважень», – пояснила очільниця «Слуги Народу».

Вона додала, що на деокупованих територіях і територіях, де ведуться бойові дії, кожне рішення влади, кожна дія керівника адміністрації повинні мати чітке правове підґрунтя.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy