Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Маємо розглядати господарські питання, а не втручатися у роботу судів – депутати Київради від «Слуги Народу»

  • 5210
Маємо розглядати господарські питання, а не втручатися у роботу судів – депутати Київради від «Слуги Народу»

Намагання представників партії «ЄС» оскаржувати слідчі дії щодо Петра Порошенка на позачерговому засіданні не мають нічого спільного із завданнями та роботою Київської міської ради. Про це під час спільного брифінгу заявили члени фракції «Слуга Народу» у Київраді.

«Коли засідання Київради було зібрано заради одного питання – це втручання в роботу незалежних судів, судової та правоохоронної систем з метою надати переваги при прийнятті судового рішення для однієї особи. Вся Київська міська рада не займається проблемами киян, а вирішує долю однією особи, при цьому не маючи на це жодного права», – заявив голова депутатської фракції «Слуга Народу» у Київраді Андрій Вітренко.

Він нагадав, що в 2017 році один із ініціаторів проведення цього позачергового засідання виступав проти винесення на сесію Київради будь-яких політичних заяв.

Зі свого боку член фракції «Слуга Народу» у Київраді Михайло Присяжнюк вважає дії «ЄС» тиском на суд.

«Суд має бути незалежним. Якщо Петро Порошенко не погоджується зі своєю підозрою, в нього є захисники, він має працювати зі слідством, із захисниками та відстоювати свої права у суді. Годі політизувати роботу Київради. Я хочу працювати тут на благо киян», – сказав він.

Депутат Київської міськради від «Слуги Народу» Юрій Федоренко переконаний, що в залі, де мають розглядатись виключно господарські питання і проблеми киян, «ЄС» вирішує свої політичні питання.

«Фракція «Європейська солідарність» у Київраді намагається перетворити прозорий колегіальний орган міської ради столиці на майданчик, на якому вирішуються політичні баталії», – заявив Федоренко.

Він наголосив, що згідно з регламентом весь порядок денний ради має бути опублікований на офіційному сайті, щоб кожен киянин міг переглянути його. А у разі незгоди з ним, подати звернення, і це питання можуть зняти.

«Втім, у цій ситуації мешканці столиці не мали можливості ознайомитись з ним. Це несправедливо і непрозоро», – констатував Федоренко.

Водночас у фракції «Слуга Народу» у Київраді зазначають: для того, щоб хоч якось зібрати голоси за ініційовану «Європейською солідарністю» політичну заяву, до порядку денного внесли до 200 питань, частина з яких стосується забудови земель Києва. Натомість питань, які дійсно хвилюють киян, до нього не включили.

«У порядку денному забудова зелених зон, знесення двох історичних будівель у самому центрі міста, забудова Вокзальної площі, яка взагалі-то мала би бути реконструйована. Натомість там немає питань, які дійсно хвилюють киян», – зауважила член фракції «Слуга Народу» у Київраді Ксенія Семенова.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy