Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Маємо повний оптимізм – Олександр Корнієнко про майбутнє рішення Європейської Ради щодо кандидатства України в ЄС

  • 377
Маємо повний оптимізм – Олександр Корнієнко про майбутнє рішення Європейської Ради щодо кандидатства України в ЄС

Після рішення Європейської комісії, яка рекомендувала надати Україні статус кандидата на вступ до Європейського Союзу, очікуємо на позитивне рішення і від Європейської ради та маємо повний оптимізм щодо цього питання.

Про це заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко під час телемарафону.

«Ми щодня чуємо позитивні фідбеки від керівників європейських країн про те, що в них немає застережень щодо надання Україні такого статусу, що вони дослухатимуться до рішення Єврокомісії. Такі заяви лунали від пана Шольца, пана Макрона, пана Драгі, президента Румунії. Україну підтримали також Угорщина, Данія, Нідерланди. Тож ми очікуємо на позитивне рішення. І голосування за євроінтеграційні закони останніх днів у Верховній Раді є дуже показовими», – додав перший заступник голови ВР.

Олександр Корнієнко також зазначив, що довіряючи нам статус кандидата, ЄС фактично простягає Україні свою руку і каже: тепер ми будемо вас далі готувати до членства. За його словами, на цьому шляху нам треба буде ухвалити низку реформаторських законопроєктів.

«Це серйозна розмова і серйозна робота. Але це робота, яка дозволить нам через деякий час бути в ЄС. Я думаю, що Україна цей прогрес здолає достатньо швидко, тому що у нас вже достатньо висока ступінь гармонізації з європейським законодавством, завдяки виконанню Угоди про асоціацію, безвізового режиму», — зауважив перший віцеспікер.

Він додав, що Верховна Рада і далі продовжуватиме євроінтеграційний шлях, розпочатий попередніми скликаннями. І який можливий сьогодні завдяки потужній дипломатії Президента Зеленського та великому подвигу нашого народу, який воює за європейські цінності.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy