Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Маємо обмежити постачання енергоресурсів із Росії – Андрій Герус

  • 1327
Маємо обмежити постачання енергоресурсів із Росії – Андрій Герус

Україна має обмежити постачання енергоресурсів із Росії.

Таку думку висловив під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» голова енергетичного комітету Верховної Ради Андрій Герус.

«Маємо ухвалювати справедливі рішення, які будуть мінімізувати ризики поставок енергетичних ресурсів із Російської Федерації. І це не стосуватиметься окремого напрямку, де є чиїсь комерційні інтереси, а буде стосуватися цілого спектру товарів, де ми маємо проводити ризик-менеджмент. Щоб не було залежності, щоб мінімізувалися ризики постачання з Російської Федерації», – заявив він.

Андрій Герус зазначив, що ініціюватиме ухвалення відповідного законопроєкту. Наразі вже існує чернетка такого документа і, можливо, цього тижня він буде зареєстрований у парламенті.
За його словами, до імпортованих обмежень має підпадати не лише електрика, а й вугілля чи нафтопродукти.

«Це може бути механізм спеціальних мит. Це навіть не обов’язково повна заборона», – сказав він.

Нагадаємо, у Києві відбувається друга серія Всеукраїнського форуму «Україна 30».

Протягом наступних трьох днів представники Офісу Президента, уряду, парламенту, міжнародних організацій, авторитетні експерти та громадські діячі обговорюватимуть принципи відкритого ринку газу, логіку ухвалення рішень щодо підвищення та зниження тарифів, а також вибір надійного постачальника та механізми отримання субсидій.

Головне завдання форуму – провести діалог влади та суспільства щодо тарифів, визначити стратегію та план дій на 2021 рік, продемонструвати високий рівень міжнародної співпраці та партнерства з ЄС в енергетичному секторі, збільшити довіру до дій влади і розуміння логіки ухвалення рішень, забезпечити більший доступ українців до коректної інформації, а також протидіяти дезінформації та фейкам.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy