Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Маємо навчитися існувати у новій глобальній системі координат – Олена Зеленська на презентації Київського саміту перших леді та джентльменів

  • 8263
Маємо навчитися існувати у новій глобальній системі координат – Олена Зеленська на презентації Київського саміту перших леді та джентльменів

23 серпня у Києві, напередодні святкування 30-річчя Незалежності, відбудеться саміт перших леді та джентльменів «М’яка сила у новій реальності». Подія пройде в Національному заповіднику «Софія Київська», розповіла ініціаторка саміту, дружина Президента України Олена Зеленська під час форуму «Україна 30».

«23 серпня, напередодні святкування 30-річчя нашої незалежності, у Києві відбудеться перший Київський саміт перших леді та джентльменів. Що ми маємо на увазі, коли називаємо його «М’яка сила в новій реальності»? Що таке «нова реальність»? Нова реальність, або як її ще називають – нова нормальність, – це саме ті умови, в яких світ існує зараз, світ, який переживає коронавірусну кризу», – зазначила Олена Зеленська.

За її словами, це часи, коли старі інструменти та методи припиняють працювати, а нові ще не знайшли.

«Ми всі свідки створення нової глобальної системи координат і ми маємо навчитися в ній існувати. Що ж таке м’яка сила або дипломатія м’якої сили? Коли ми кажемо «сила», то в першу чергу на думку спадає слово «влада». Але дипломатія м’якої сили це зовсім не про політичну владу або економічний вплив. Це про культурний діалог та гуманітарний вплив. Це про голос громадських діячів на найвищому рівні, адже перші леді та джентльмени – це і є в першу чергу громадські діячі», – сказала вона.

Дружина Президента підкреслила, що слід створити можливості, щоб зібрати такі сильні голоси в одному місці і створити таку платформу, яка може об’єднати та підсилити ці голоси.

«Так виникла ідея створення саміту перших леді та джентльменів», – розповіла перша леді.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy