Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Двоє ветеранів із Львівщини отримають кошти на підтримку фермерських господарств

  • 12
Двоє ветеранів із Львівщини отримають кошти на підтримку фермерських господарств

Відтак із обласного бюджету аграріям скерують 1,4 мільйона гривень.


Відповідне рішення погодила обласна комісія із визначення одержувачів пільгових кредитів суб’єктам підприємництва, серед засновників яких є учасник/учасники бойових дій.


Про це повідомив в.о. голови Львівської обласної ради, депутат від «Слуги Народу» Юрій Холод.

«По 700 тис кредиту під 3% річних на 5 років отримають два фермерські господарства: з Червоноградського району та з Самбірщини.

Власниками господарств є демобілізовані військові. Одне з них очолює батько трьох дітей, який двічі захищав Україну – вперше в АТО/ООС та вдруге – під час повномасштабного вторгнення.
Понад чотири роки на 117 га оброблюваної землі фермер вирощує зернові, зокрема – пшеницю, сою, гречку та інші культури, має відповідну сільськогосподарську техніку.
На господарстві працюють троє осіб. Кредитні кошти необхідні для придбання засобів захисту рослин та міндобрив.
Фермерське господарство на Самбірщині майже чотири роки обробляє понад 13 га землі, вирощує зернові та має 25 голів ВРХ. 22 з них – корови. На господарстві працює одна особа. Фінансування потрібне для придбання трактора, щоб максимально механізувати виробничі процеси», – розповів Юрій Холод.

Також він додав, що заявку третього фермера, який також є військовослужбовцем та засновником сімейного фермерського господарства, вирішили детально заслухати на наступному засіданні конкурсної комісії.


Відомо, що цьогоріч на відповідний напрям пільгових кредитів суб’єктам підприємництва, серед засновників яких є учасник/учасники бойових дій, в обласному бюджеті вказані 5 мільйонів гривень.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy