Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Логістичний хаб у Виноградові направив понад 300 т гуманітарної допомоги у найгарячіші точки України

  • 1037
Логістичний хаб у Виноградові направив понад 300 т гуманітарної допомоги у найгарячіші точки України

З перших днів війни на Закарпатті працює центр гуманітарної допомоги, який формує та відправляє все найнеобхідніше у регіони, де тривають активні бойові дії. The Wall Street Journal у своїй публікації назвав його оперативним центром гуманітарної допомоги. Про це розказала одна з ініціаторів хабу, народна депутатка від фракції “Слуга Народу” Роксолана Підласа.

“За 3 тижні війни 300 тонн гуманітарної допомоги поїхали в десятки різних місць:

Київ, Запоріжжя, Одеса, Житомир, Вінниця, Дніпро, 128 бригада, територіальні оборони. Навіть в Гостомель”, – перерахувала Підласа.

Разом з колегою по фракції Андрієм Жупаніним вона налагодила постачання гуманітарної допомоги з закордону, переважно з Румунії, до містечка Виноградів. Він став логістичним хабом з формування та розподілення вантажів.

За словами Підласої, неформальність цього хабу дозволяє швидко реагувати на актуальні потреби та доправляти необхідну допомогу швидше, ніж вона дістається місяця призначення через офіційні канали.

Серед найактуальніших потреб нардепка називає консерви, медикаменти, дизель-генератори, корми для тварин.

За короткий час логістичному хабу вдалося заручитися підтримкою румунських депутатів та громадських діячів, а впливове американське видання The Wall Street Journal присвятило йому публікацію та назвало Виноградів справжнім оперативним центром гуманітарної допомоги.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy