Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Люди отримуватимуть до 500 тис. грн — Олена Шуляк про компенсацію за пошкоджене житло

  • 295
Люди отримуватимуть до 500 тис. грн — Олена Шуляк про компенсацію за пошкоджене житло

На сьогодні надійшло понад 60 тис. заяв громадян на компенсацію за пошкоджене внаслідок війни житло, які вже опрацьовані відповідними комісіями в органах місцевого самоврядування. Понад 30 тис. таких заяв пройшли верифікацію, і люди отримали компенсації.

Про це повідомила в ефірі Українського радіо голова парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування Олена Шуляк.

Народна депутатка додала, що за програмою єВідновлення можна отримати компенсацію за зруйноване житло та за ремонти, які люди вже зробили самостійно.

«Ми ухвалили відповідні зміни до закону, який запроваджує широку рамку компенсацій за знищене і пошкоджене майно. Компенсації за ремонти, зроблені власними коштами, будуть запроваджені з наступного року. Буде відповідний порядок, який суттєво не відрізнятиметься від того, який існує зараз для тих людей, які ще не зробили ремонт», – пояснила Олена Шуляк.

Вона зазначила, що люди, які отримують кошти зараз і ті, хто отримуватиме кошти наступного року, використовуватимуть однакову вартість матеріалів на відновлення.

«Держава не може компенсувати всі суми за чеками. Але для того, щоб установити певну справедливість, використовуватиметься середня ціна, однакова для всіх громадян, що беруть участь у програмі компенсацій за пошкоджене житло», – зазначила народний депутат.

Голова комітету наголосила, що вже невдовзі компенсація почне виплачуватися і за серйозніші пошкодження, до 500 тис. грн.

«На першому етапі компенсації ми компенсували до 200 тис. грн. Потім переконалися, і статистика це довела, що цих грошей не вистачає. Зараз упроваджується новий етап компенсацій, коли люди будуть отримувати до 500 тис. грн на такі ремонти. Будемо сподіватися, що у тих людей, які подаватимуть заяву через «Дію» безпосередньо на компенсацію, буде така ж можливість отримати до 500 тис. грн без проблем за компенсаційним державним механізмом», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy