Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Люди із прифронтових та окупованих територій зможуть реструктуризувати свої кредити

  • 384
Люди із прифронтових та окупованих територій зможуть реструктуризувати свої кредити

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкти №9051 та №9052, які пропонують на період воєнного стану та 30 днів після його закінчення обов’язкову реструктуризацію споживчих кредитів для людей.

Про це сказав народний депутат «Слуги Народу», член парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Олексій Устенко.

«Законопроєкт №9051 допоможе нам розв’язувати питання нарахування надмірних процентів за кредити. Так, внутрішньо переміщені особи зможуть реструктуризувати свої кредити й не платити за ними до кінця воєнного стану. Це не стосується великих кредитів, а лише споживчих, які фізичні особи брали у мирний час», – пояснив він.

За словами представника «Слуги Народу», наразі ВПО часто не мають роботи й не мають можливості платити за свої борги. Тож цей закон допоможе пройти складний період війни.

Також народні депутати підтримали законопроєкт №9052, який звільняє від оподаткування доходи, отримані зазначеними вище позичальниками внаслідок обов’язкової реструктуризації їхніх зобов’язань за споживчими кредитами.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy