Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Лілія Пашинна: Нам потрібен системний підхід до ефективного витрачання коштів міського бюджету Києва

  • 5325
Лілія Пашинна: Нам потрібен системний підхід до ефективного витрачання коштів міського бюджету Києва

Днями працівники СБУ повідомили про викриття на території колишнього дитячого табору в Дарницькому районі протиправної діяльності з організації незаконної стрільби членами формування «Муніципальна варта», завданням якого є охорона громадського порядку і на яке щороку з бюджету Києва виділяються МІЛЬЙОНИ гривень.

Про це повідомила голова делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи Лілія Пашинна.

«Будьмо відверті, доцільність створення цієї структури викликала сумніви з самого початку. Тренування зі стрільби, повідомляють у Службі безпеки, проводилися з використанням незареєстрованої вогнепальної зброї. Також виявлено, що учасники групи зберігали боєприпаси, вибухові речовини та засоби ураження, незаконно переміщені з ООС», – сказала вона.

Виходить, ті, на кого покладено функції захисту населення і стеження за дотриманням закону, не просто порушують його, а й створюють смертельну загрозу, пояснила Лілія Пашинна.

«Якщо це дійсно так, то це неприпустимо! По-перше, чекаємо на результати розслідування та позицію міської влади і мера Києва з цього питання. По-друге, ця історія вчергове актуалізує питання прозорості та ефективності витрачання коштів місцевого бюджету. Поки в нас не буде системного підходу до бюджетного процесу, не буде цивілізованого розвитку нашої столиці. Закликаємо міську владу нарешті повернутись обличчям до киян», – наголосила очільниця делегації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy