Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Лікарі отримають оновлені протоколи лікування хворих на коронавірус

  • 10402
Лікарі отримають оновлені протоколи лікування хворих на коронавірус

Найближчим часом лікарі отримають нові протоколи для лікування хворих на COVID-19 штаму «Дельта».

Про це повідомила український інфекціоніст Ольга Голубовська під час відвідування Центральної міської лікарні в м. Рівне в межах конференції лікарів-інфекціоністів, які за участі народних депутатів «Слуги Народу» обговорювали питання щодо викликів COVID-19 та напрацьовували нові протоколи.

Вона зауважила, що зростання саме штаму «Дельта» в європейських країнах розпочалось з кінця весни цього року.

«У нас будуть обновлені протоколи в лікарів. Буквально позавчора ми проголосували за зміни в наш протокол лікування. У нас є ресурс, який допомагає уникати таких смертей і його треба запровадити. До того ж мало хто говорить про раннє лікування захворювання, а воно є і воно ефективне», – наголосила вона.

Вона вкотре закликала людей, особливо з групи ризику, вакцинуватися, усіма способами мінімузувати ризики захворювання – не контактувати з людьми, захищати себе.

Участь у конференції взяв також народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Ковальчук. За його словами, такі заходи – це один із найефективніших методів боротьби, коли лікарі між собою можуть поділитися сучасними методами боротьби саме в процесі лікування.

Він також зауважив, що надважливим елементом упроцесі лікування є кисень, і саме центральна міська лікарня в м. Рівне є забезпечена киснем завдяки спеціально придбаному обладнанню.

«Воно виробляє близько 100 кубів кисню на одну хвилину, забезпечуючи більше 200 ліжкомісць найнеобхіднішим – киснем. Ми хочемо бути прикладом для всіх міст України. І ми закликаємо всіх лікарів, керівників лікарень, голів міст, міські ради, владу звернути увагу на цю кричущу проблему і зробити все можливе, щоб встановити кисневі станції у своїх лікарнях», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy