Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Лідери «Слуги Народу» зустрілися з литовськими колегами

  • 9753
Лідери «Слуги Народу» зустрілися з литовськими колегами

Голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк разом з народними депутатами Вадимом Галайчуком та Мариною Бардіною обговорили питання міжнародної підтримки України з литовськими колегами.

«Ми дякуємо литовським партнерам та друзям за ефективну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, за протидію й засудження російської агресії. А також за приєднання до форуму «Кримська платформа», яка стала чи не найважливішою міжнародною подією за часи незалежності України», – сказала очільниця партії «Слуга Народу».

Голова Комітету у закордонних справах сейму Литви, міжнародний секретар політичної партії «Союз Батьківщини-Литовсько-християнсько-демократичної партії» Зігмантас Павільоніс та радник посольства Литви в Україні Гіедрюс Граніцкас запевнили у незмінній підтримці України, її незалежності, стабільного, процвітаючого та демократичного майбутнього.

Пан Зігмантас Павільоніс наголосив, що Україна є важливим політичним партнером, а тому Литва незмінно підтримує повноправне членство країни в ЄС та НАТО.

«Ми підтримуємо ініціативи колег з Литви, зокрема запрошення представників наших країн на щорічні національні конгреси та інші міжнародні чи національні заходи, організовані Україною та Литвою. А також долучення до організованих делегацій до Литви для обміну досвідом з підготовки до членства в ЄС та НАТО», – заявив Галайчук.

Народні депутати зазначили, що політична партія «Слуга Народу» поділяє спільні погляди з партією «Союз Батьківщини-Литовсько-християнсько-демократичною партією» (Homeland Union-Lithuanian Christian Democrat Party) на гідність, справедливість та солідарність. А також на незалежність держави та європейські цінності у світі без бідності, в мирі та екологічній рівновазі, де люди вільні та можуть жити в рівних умовах.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy