Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ліберали й демократи в ПАРЄ закликали РФ припинити агресію проти України – Євгенія Кравчук

  • 5148
Ліберали й демократи в ПАРЄ закликали РФ припинити агресію проти України – Євгенія Кравчук

Партія АЛДЄ (Альянс лібералів і демократів за Європу) у Парламентській асамблеї Ради Європи заявила про підтримку суверенітету та територіальної цілісності України й закликала Росію припинити агресивні дії.

«Ми оплакуємо загиблих на Сході України та висловлюємо жаль щодо зростаючої кількості порушень режиму припинення вогню. Цей конфлікт у самому серці Європи вже забрав життя понад 13000 людей. Ми закликаємо уникати будь-яких провокацій, які можуть загострити ситуацію у регіоні та збільшити кількість жертв», – йдеться у заяві.

В АЛДЄ закликали представників російської делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи передати послання російській владі та президенту Путіну з ключовими вимогами щодо ситуації в Україні.

Зокрема від Росії вимагають припинити агресивну риторику та нарощування військової присутності біля кордонів з Україною, а також відновити прозорість та обмін інформацією про свою військову діяльність відповідно до стандартів ОБСЄ й виконувати свої зобов’язання в рамках ОБСЄ та Ради Європи.

«У регіоні терміново потрібна деескалація, й усі зусилля мають бути спрямовані на пошук політичного вирішення конфлікту. Як ніколи важливо, щоб Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ було надано повний та безперешкодний доступ на всіх ділянках. Росія має використовувати свій вплив для гарантування такого доступу», – вимагають в АЛДЄ.

Член Постійної делегації України у ПАРЄ, депутатка фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук, яка є віцепрезиденткою АЛДЄ, наголошує на важливості такої заяви.

«Дякую колегам за підтримку й розуміння. Окрема заява політичної групи в ПАРЄ свідчить про те, що конфлікт в Україні й безпекові питання поряд з нашими кордонами залишаються у фокусі уваги європейських інституцій, зокрема і ПАРЄ», – констатує Євгенія Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy