Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Леся Забуранна: У бюджеті достатньо коштів для всіх соціальних виплат у цьому році

  • 54
Леся Забуранна: У бюджеті достатньо коштів для всіх соціальних виплат у цьому році

Усі соціальні виплати є пріоритетними, захищеними статтями видатків, вони будуть покриватися й виплачуватися першочергово. У 2024 році знайдено достатню кількість джерел фінансування для покриття дефіциту держбюджету України. Станом на зараз коштів для всіх соціальних виплат повністю достатньо.

Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань видатків державного бюджету Леся Забуранна.

За її словами, сьогодні всі видатки, які не стосуються безпеки та оборони, покриваються за рахунок міжнародної підтримки.

«Це програми співпраці з Міжнародним валютним фондом і допомога іноземних партнерів, як-от ЄС, США, Канада, Японія, Європейський банк реконструкції та розвитку», – уточнила парламентарка.

При цьому, зазначила вона, співпраця з МВФ важлива передусім тим, що це певною мірою індикатор того, що з країною можна працювати, в неї вкладають гроші.

«Адже МВФ ретельно перевіряє і видаткову частину бюджету, і прозорість використання коштів, і, відповідно, виробляє так званий знак якості та фактично формує прогрес у подальшій співпраці з іншими партнерами», – пояснила народна депутатка.

Вона додала, що у 2022-2024 роках фактично основні донори України ухвалювали не однорічні, а довгострокові програми підтримки.

«Думаю, що і на 2025 рік ці джерела фінансування будуть продовжені. Якщо ми говоримо про Європейський Союз, то програма співпраці з ним розрахована до 2027 року. З МВФ програма на три роки. Тож перелік наших партнерів плюс-мінус буде такий самий, як і цього року», – підсумувала Леся Забуранна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy