Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Леся Забуранна: Розмір допомоги при народженні дитини можуть збільшити майже вдесятеро

  • 323
Леся Забуранна: Розмір допомоги при народженні дитини можуть збільшити майже вдесятеро

До Верховної Ради внесено законопроєкт №11072, який передбачає збільшення розміру допомоги при народженні дитини, яка на сьогодні становить майже 41 тис. грн, і яка не переглядалася з 2014 року.

Про це розповіла народна депутатка «Слуги Народу» Леся Забуранна.

«Поступове збільшення виплат – це хороша ідея. Я щиро підтримую необхідність збільшення таких виплат, тому ми будемо шукати механізм, щоб точно покращити матеріальний стан жінок, які народжують дітей. Ми маємо діяти в напрямку збільшення цих виплат, адже кошти, які виділяються нині, є абсолютно недостатні, щоб допомогти жінці, яка народила дитину. Ми ведемо про це дискусію, ми говоримо з міжнародними партнерами про таку необхідність. Водночас будуть враховані поточні можливості бюджету», – зазначила вона.

Представниця «Слуги Народу» звернула увагу на світову практику: першочергово на народжуваність і на стан жінок впливають не стільки виплати, скільки можливості надати дитині освіту, впевненість у завтрашньому дні. І над цим держава також має постійно працювати, наголосила вона.

Зауважимо, що згідно з законопроєктом, допомога при народженні дитини надається у сумі, кратній 150 розмірам прожиткового мінімуму – на першу дитину; на другу – 100 розмірам; на третю і кожну наступну дитину – 50.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy