Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Леся Забуранна про виплати вакцинованим: Президент продовжує підтримувати українців під час кризи

  • 5595
Леся Забуранна про виплати вакцинованим: Президент продовжує підтримувати українців під час кризи

Завдяки Президенту Володимиру Зеленському держава вперше за всі роки незалежності реалізовує програми прямої грошової допомоги українцям під час кризи. Такі програми могла би робити будь-яка влада у часи попередніх криз (1998 рік, 2008 рік, 2014-2015 роки) – гроші у держави для цього були й тоді. Проте здійснює її лише наша влада.

Про це наголосила народна депутатка від «Слуги Народу» Леся Забуранна, коментуючи ініціативу глави держави виплачувати грошову допомогу вакцинованим.

Вона зауважила, що за період 2014-2019 років держава отримала тільки від МВФ понад 14 мільярдів доларів.

«Скільки з цих грошей комусь роздали Порошенко чи Гройсман? Жодної копійки. Тому зараз хай не розказують, що кошти потрібно комусь роздати. Ми вже зробили декілька програм грошової підтримки підприємців та працівників, робимо спеціальну програму підтримки економічних галузей, які постраждали найбільше від карантинних обмежень. За ініціативою Президента Зеленського вперше в історії України здійснюються доплати до пенсії тим пенсіонерам, які досягли віку 75+. Наступного року будуть додані ще доплати до пенсії для пенсіонерів, які мають 70+ років», – нагадала народна депутатка.

Водночас Леся Забуранна звернула увагу на те, що ця допомога не лише стане стимулом вакцинуватися, а й дозволить спрямувати кошти на підтримку галузей, що постраждали від коронакризи. Йдеться про транспорт, сферу культури та спорт.

«Взагалі-то у країнах Європи такі програми підтримки особливо постраждалих галузей економіки роблять на муніципальному рівні. Але в Україні і місцеві громади не настільки забезпечені, і часто не вистачає ініціативи саме на місцевому рівні. Тому у нас відповідну програму ініціює держава. Сподіваюсь, галузі зможуть повернутись до нормального стану», – висловила сподівання Леся Забуранна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy