Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Леся Забуранна про Держбюджет-2022: найбільші капітальні видатки за останні 10 років

  • 6007
Леся Забуранна про Держбюджет-2022: найбільші капітальні видатки за останні 10 років

Держбюджет на наступний рік є бюджетом розвитку, оскільки передбачає рекордні видатки на соціальну сферу та інфраструктуру. Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань видатків державного бюджету Леся Забуранна.

«У Держбюджеті-2022 ми передбачаємо 140 млрд грн капітальних видатків – 9,4% від ВВП. Це найбільша питома вага капітальних видатків за останні 10 років, тож, не дивлячись на критику опонентів, це бюджет розвитку», – заявила депутатка.

За її словами, у процесі опрацювання законопроєкту до другого читання дохідна частина Держбюджету збільшена майже на 54 млрд грн за рахунок рентної плати, податку на прибуток підприємств та ПДВ. Видатки збільшилися на 55 млрд грн.

«Загальні видатки на інфраструктуру збільшені на 21,6 млрд грн, зростуть і видатки на підтримку органів місцевого самоврядування – на 1,5 млрд грн. Також ми збільшуємо на 2 млрд грн видатки медикам та на 300 млн грн на спеціалізовану медичну допомогу», – сказала Леся Забуранна.

Крім того, вона повідомила, що на 2,5 млрд грн збільшується грошове забезпечення військовослужбовців, на 1 млрд зростуть видатки на освіту та науку, а 6 млрд грн спрямують на соціально-економічний розвиток регіонів.

Також Держбюджет передбачає компенсацію тарифів на опалення для населення.

«Ми спеціально зменшили доходи Держбюджету на 11 млрд грн, щоб компенсувати додаткові 4% від ПДФО, залишити його на місцях у межах меморандума про підтримку місцевих бюджетів на опалювальний сезон і компенсацію населенню різниці тарифів», – пояснила Забуранна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy