Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Леся Забуранна пояснила, чому важливо розділити посади міського голови Києва та очільника КМДА

  • 6721
Леся Забуранна пояснила, чому важливо розділити посади міського голови Києва та очільника КМДА

Розділення посад міського голови Києва і очільника Київської міської державної адміністрації є доцільним, оскільки дозволить сформувати більш ефективну та прозору систему управління столицею.

Про це в інтервю УНІАН розповіла голова київського міського осередку партії «Слуга Народу», народний депутат Леся Забуранна

«Якщо ми подивимось на існуючу зараз ситуацію, то отримаємо доволі замкнуту систему, коли очільник міста і голова КМДА в одних руках тримає всю повноту влади. Діючий мер, по-перше, призначає усіх керівників комунальних підприємств, власних заступників – а їх на сьогодні аж тринадцять. На моє глибоке переконання, тринадцять заступників – це, напевно, надто розширена система управління, менша кількість була б точно не менш ефективною», – зазначила вона.

По-друге, пояснює Леся Забуранна, мер очолює Київську раду, а тому впливає на розподіл бюджету та визначення пріоритетних напрямів фінансування. І водночас одноосібно контролює ефективність роботи комунальних підприємств і департаментів, що існують у структурі.

«Це цілком закрита, закапсульована та непрозора система, без механізмів впливу суспільства. Через це майже неможливо оцінити, наскільки прозоро та ефективно ця робота відбувається. Ми є державою, яка підтримує європейський підхід і цінності та прагне до децентралізації, але у Києві, виходить, що навпаки усе занадто централізуємо», – додала вона.

Таким чином, переконана новий очільник київського міського осередку партії «Слуга Народу», розділення цих посад і відповідний контроль дозволить більш ефективно та раціонально витрачати кошти, тому що зрештою усі кошти, які є у розпорядженні Києва – це кошти киян.

«Ми не толеруємо жодних виявів корупції. Маємо чітке бачення, чіткий план, як саме, у який спосіб та у які терміни зробити місто кращим та комфортнішим для життя. Жодна політична сила не впорається з цим завданням самотужки. Тому вимога самого життя до всіх українських політичних сил – скидати баласт корупціонерів та домовлятися разом про спільні дії з розвитку нашого міста. Мер має визначитися, з ким він: з киянами чи тими, кого цікавлять лише кошти містян», – підсумувала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy