Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Леся Забуранна очолила Київську міську організацію «Слуги Народу»

  • 7469
Леся Забуранна очолила Київську міську організацію «Слуги Народу»

Очільницею Київської міської організації партії «Слуга Народу» обрано народну депутатку від «Слуги Народу», голову підкомітету з питань видатків державного бюджету Комітету ВРУ з питань бюджету Лесю Забуранну. Відповідне рішення ухвалили на зборах (конференції) міського партійного осередку. До цього Леся Забуранна тимчасово виконувала обов’язки очільниці Київської міської організації «Слуги Народу».

Також на конференції утворили Політичну раду. До її складу увійшли народні депутати-мажоритарники від «Слуги Народу», депутати Київської міської ради від «Слуги Народу», а також представники секретаріату фракції партії – усього 32 особи.

«Одним із основних завдань Київської міської організації партії «Слуга Народу» є посилення політичного контролю за діяльністю міського голови Києва та Київради через депутатів, які є членами Політради. У Києві мають нарешті почати займатися розвитком міста та господарською діяльністю, а не корупцією», – наголосив очільник партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Протягом 7 днів члени Політради мають перевірити, чи відповідає їхнє включення до керівного органу партії вимогам сумісництва займаної посади. Нагадаємо, що не можуть бути обраними членами Політичної ради партії керівники її обласних організацій.

Конференція міського партійного осередку ухвалила рішення провести вибори голови Політичної ради партії після остаточного затвердження її складу.

Як відомо, на XI з’їзді партії «Слуга Народу» у березні затверджено новий Статут партії, а також створено нові керівні органи – Політичну раду та Національну раду громад.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy