Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Леся Забуранна: Кошти на виплати пенсій та зарплат є

  • 109
Леся Забуранна: Кошти на виплати пенсій та зарплат є

Соціальні виплати є захищеними статтями бюджету й кошти на них є навіть за умови затримки міжнародної фінансової допомоги. Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань видатків державного бюджету Леся Забуранна.

«Коли ми розробляли Держбюджет-2024, то закладали двоетапне підвищення мінімальної заробітної плати – спочатку 7100 грн, потім влітку 8 тис. грн. Відповідно і кошти на це передбачені. А з 1 березня відбулася індексація пенсій відповідно до законодавства, цьогоріч це буде 8%», – зазначила голова профільного підкомітету.

Вона зауважила, що зарплати бюджетникам та пенсії належать до захищених статей держбюджету, тобто ці виплати забезпечуються першочергово. Тож кошти на ці видатки точно є.

Також, за словами Забуранної, Україна вже має підтвердження надходження міжнародної фінансової допомоги.

«Україні погоджено у цьому році транш від ЄС на 16 або 18 млрд доларів. Крім того, $4,5 млрд нам надає Японія, а Світовий банк та ЄБРР продовжують програми. Тобто при наявному на сьогодні дефіциті бюджету $39 млрд у нас вже є підтвердження коштів на більшу частину цієї суми», – підсумувала Забуранна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy