Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Леся Забуранна: Черговий транш від ЄС свідчить про позитивну оцінку реформ в Україні

  • 8934
Леся Забуранна: Черговий транш від ЄС свідчить про позитивну оцінку реформ в Україні

Україна отримала другий транш в межах п’ятої програми макрофінансової допомоги Євросоюзу на суму 600 млн євро. Кошти підуть на забезпечення бюджетних потреб.

Про це сказала член Комітету з питань бюджету, народна депутатка від «Слуги Народу» Леся Забуранна.

«Отримання траншу свідчить про те, що ЄС повністю виконали свої зобов’язання та оцінили позитивно роботу України в межах реалізації реформ у сфері управління державними фінансами, судової реформи, покращення бізнес- клімату. Така оцінка також свідчить про те, що Україна рухається відповідно до своїх бачень, які, зокрема, збігаються з баченнями ЄС щодо розбудови цивілізованого суспільства», – наголосила вона.

Як повідомила Леся Забуранна, отримані кошти підуть на забезпечення бюджетних потреб, зменшення фінансових навантажень на бюджет України та зниження боргових зобов’язань.

«Ми зараз визначатимемось, які саме напрямки потребують дофінансування. Важливо, що це суттєва допомога, і вона позитивно вплине на показники наприкінці року», – підсумувала народна депутатка.

Нагадаємо, у липні 2020 року Україна та Євросоюз підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо реалізації виняткової п’ятої програми макрофінансової допомоги обсягом до 1,2 млрд євро. Перший транш (600 млн євро) було отримано у грудні 2020 року.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy