Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ленд-ліз для України: Що це означає та які переваги матиме

  • 1873
Ленд-ліз для України: Що це означає та які переваги матиме

Влада США ухвалила закон про ленд-ліз військової зброї для України. Це рішення не лише швидко допоможе Україні отримати необхідні ресурси для перемоги, але й дає чіткий сигнал прибічників путіна, що його антилюдський, побудований на брехні та насильстві режим буде рано чи пізно знищено.

Про це заявив народний депутат «Слуги Народу» Павло Фролов.

Він пояснив, що за ухваленим законом президент США у 2022-2023 фінансових роках (тобто до 30.09.2023) зможе передавати в оренду або надавати Україні або країнам Східної Європи усе необхідне для зміцнення обороноздатності та захисту мирного населення від триваючої збройної агресії рф або навіть від потенційного вторгнення.

«Процедури швидкої поставки до України оборонної продукції встановить американський президент у строк не пізніше 60 днів. Умови ленд-лізу 1941-45 років, обсяг якого становив 60 млрд доларів, передбачали використання союзниками поставленої техніки, зброї та обладнання до їх знищення, а також повернення до США або оплату вцілілих речей вже після закінчення війни», – нагадав політик.

За словами голови комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександра Мережка, ухвалення закону має практичне та символічне значення.

«Символічно, адже закон було ухвалено ще в 1941 році Франкліном Рузвельтом. Він допоміг отримати перемогу над фашистською Німеччиною. Історія в цьому плані повторюється. І сьогодні США вірять в Україну та її перемогу і готові всіляко підтримувати», – сказав він і зауважив, що за це рішення проголосувала переважна більшість американських конгресменів з двох партій.

Олександр Мережко звернув увагу, що тепер Україна може отримувати військову допомогу і зброю від США без потреби заздалегідь платити за це.

«Це серйозно посилить нашу обороздатність в плані отримання військової допомоги: техніки та зброї», – переконаний голова комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy