Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Латвія стала третьою країною, що вимагає закрити небо над Україною - заява

  • 9443
Латвія стала третьою країною, що вимагає закрити небо над Україною - заява

Сейм Латвії підтримав звернення, у якому закликав країни ООН негайно вжити заходів для створення безпольотної зони над Україною, щоб уберегти життя людей і гарантувати безпеку українських атомних електростанцій.

Парламент у своїй заяві також висловив тверду підтримку Україні, її захисникам та народу у боротьбі проти російської агресії. А також закликав вжити заходів, щоб якнайшвидше забезпечити на території України безпечні гуманітарні коридори.

«Парламент Латвійської Республіки увійшов до трійки перших, хто прийняв рішення із закликом про закриття неба над Україною.Цією заявою парламентарії Литви висловлюють свою підтримку Україні, її Захисникам і Народу України у боротьбі проти росії. Як безмежне небо, така ж моя і безмежна вдячність Голові Сейму Латвійської Республіки та усім депутатам», – наголосив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Нагадаємо, Литовський Сейм також підтримав звернення до ООН з вимогою запровадити над Україною безпольотну зону. Раніше з таким закликом до світу звернулися й депутати парламенту Естонії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy