Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Кирило Тимошенко: Розгортання мобільного госпіталю в Каховці допоможе стабілізувати ситуацію з COVID-19

  • 7049
Кирило Тимошенко: Розгортання мобільного госпіталю в Каховці допоможе стабілізувати ситуацію з COVID-19

На території Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих розгортають мобільний госпіталь Державної служби України з надзвичайних ситуацій на 120 ліжко-місць. Це дозволить стабілізувати ситуацію з COVID-19 у районі.

Про це заявив заступник керівника офісу глави держави Кирило Тимошенко під час робочої поїздки на Херсонщину разом з головою фракції «Слуги Народу» Давидом Арахамією.

«Мобільний госпіталь прибув сюди на підсилення, адже ситуація з COVID-19 на Херсонщині викликала багато питань і потрібна була допомога держави. Тож було прийнято відповідне рішення уряду разом з Офісом Президента та Міністерством охорони здоров’я. Ми сподіваємось, що завтра до вечора все буде готово і ми зможемо приймати тут хворих на COVID-19», – сказав він.

Як повідомив Кирило Тимошенко, госпіталь має 120 обладнаних ліжко-місць, біля кожного є кисневі концентратори та інтенсивна терапія.

«Сподіваюсь, ми зможемо стабілізувати тут ситуацію і не буде ніяких питань», – наголосив заступник керівника офісу глави держави.

Він також зауважив, що в лікарні, на базі якої розташовано госпіталь, є приймальне відділення, побудоване в межах президентської програми «Велике будівництво». Через нього будуть проходити хворі і далі розподілятися: хворі потраплятимуть до мобільного госпіталю чи до лікарні.

Кирило Тимошенко нагадав, що це не перший раз держава допомагає і відправляє мобільний госпіталь по Україні. Попередні рази госпіталі розгортали в Івано-Франківській та Хмельницькій областях.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy