Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Кирило Тимошенко: Нові квартири для переселенців отримаємо через три-чотири місяці

  • 2266
Кирило Тимошенко: Нові квартири для переселенців отримаємо через три-чотири місяці

Держава розпочинає будівництво житла для людей, хто втратив його через війну. Будуватимуть у 10 регіонах і обиратимуть проєкти, які можна завершити за 3-4 місяці. Про це заявив заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко в інтерв’ю виданню Forbes Україна.

“Існує багато не введених в експлуатацію, але фактично готових житлових будинків. У найближчий місяць держава почне їх викупати і надавати переселенцям. Усі ці квартири мають бути одразу з ремонтами, з меблями, з побутовою технікою”, – сказав Тимошенко.

За його словами, йдеться не про модульні містечка, а саме про стаціонарне житло.

“Це будуть саме квартири – в більшості двокімнатні, але й однокімнатні і трикімнатні. Після того, як ми відновимо домівки переселенців в містах, де вони жили до війни, – вони переїдуть, а ці квартири будуть віддані військовим і всім іншим, хто стояв в чергах”, – пояснив заступник Керівника Офісу Президента.

Він засвідчив, що йдуть перемовини з будівельниками у кожному регіоні, щоб вони розробили варіанти, як побудувати все дешево, але якісно.

“Потрібно побудувати декілька десятків тисяч квартир. Перші квартири маємо отримати через три-чотири місяці”, – сказав Тимошенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy